Радехівський опорний заклад загальної середньої освіти Львівської області

Гуртки

Люби  природу  не  як  символ

Душі   своєї,

Люби   природу  не  для  себе,

Люби   для   неї

М.Рильський

Ми живемо на найдивовижнішій планеті – планеті світлих сонячних ранків, яскравих лагідних днів  і тихих зоряних ночей, що пахнуть м’ятою та матіолою. На планеті, що дарує найщиріші почуття і щастя тим, хто шанує, любить та оберігає її!

22 квітня  відзначається Всесвітній  День  Землі.

Планета Земля - наш спільний дім. Із тих далеких часів, як Господь створив людину, Земля була її матір’ю і годувальницею. А людина була частиною природи і частиною Землі.

Земля… Яка вона? Земля породжує джерельця і стрімкі потоки, трави і дерева. Вона тримає на собі океани, ганяє хмари та грається їхніми тінями. Приймає всі дощі, сніги, тумани. Вона розкривається жерлами вулканів, запускає птахів у небо, радіє кожній пташці і тварині.

22 квітня. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем.

Тому учасники  гуртка «Довкілля» , учні 4-Б класу (керівник Л.М.Бігус), підготували свято,  щоб розказати про проблеми з екології та про порятунок Землі.

Земля  від  нас  чекає  допомоги.  Щоденно  просить  лише одного - щоб ми до неї були добрими. Тож будьте  природі справді вірними друзями. Прислухайтесь до неї  і  вона  сама  підкаже, за якими законами ви повинні жити.

Країна дитячої творчості яскрава і безмежна. Хіба є щось прекрасніше ніж спілкування з мистецтвом? Музика, танець .... Вони відкривають чисті, прозорі небосхили майбутнього, роблять нас добрими, розумними, милосердними. Учні мають змогу розвивати свій талант, займаючись у гуртках художньо- естетичного спрямування.

У нашому Радехівському ОЗЗСО працює саме один із таких гуртків- хореографічний. У ньому виявляють таланти до мистецтва танцю учні старших класів. Керівник гуртка, Худьо Ірина Василівна,

сприяє естетичному вихованню і фізичному розвиткові молодого покоління, розвиває почуття ритму, хореографічну виразність,уміння повноцінно сприймати мистецтво танцю. До Вашої уваги творчий звіт нашого гуртка.

До Вашої уваги творча робота нашого гуртка "Євроклуб" під керівництвом Сафіян Василини Юріївни.

Вітаємо Вас з Днем Європи в Україні! Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Нині для українців цей день набув особливого значення, адже сьогодні українці зустрічають цей день, захищаючи свою землю, під шум повітряних тривог. З першого дня війни Європа підтримує українців. Європейці відкрили свої серця для постраждалих від війни та щодня проявляють свою солідарність з нашим народом, надаючи прихисток, зброю, фінанси і гуманітарну допомогу.

Ми віримо у Перемогу!